Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem budova Zhoř

 

 

skladovací objekt

1269 m2 skladovací nebo výrobní plochy

pozemek 3368 m2

 

Pronájem

Popis nemovitosti

Pronájem skladovacího objektu v obci Zhoř, situovaného na okraji obce. Obec Zhoř se nachází mezi městy Česká Třebová a Litomyšl. Objekt byl donedávna využívaný jako výkrmna kuřat a zkolaudován v roce 2002 pro výkrmnu brojlerů.

Budova je zděná dvoupatrová se sedlovou střechou. V přízemí se nachází kancelář, technická místnost a sociální zařízení a hala, výměra přízemí je 10,3 x 70,75 m = 728,7m2. V 1. patře je hala o výměře 9,3 x 58,1 m 540,3 m2.  Podlahy v objektu jsou betonové, ve spodní hale jsou dvoukřídlová vrata.

V celém objektu je ventilační systém stájí AGE. V roce 2011 proběhla generální oprava plechové střechy.  Objekt je napojen na přípojku elektřiny 230V/400V, jistič byl 50A v současnosti je snížen na 16A, obecní  vodovod, odpad sveden do jímky, možnost vytápění plynovými topidly,(plynové zásobníky na pozemku).

Zastavěná plocha pozemku je 968 m2, ostatní plocha je 2401 m2, příjezdová komunikace je obecní. Objek je vhodný na sklady nebo výrobu.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

Přízemí

prizemi

1. Patro

1-_patro

Videozáběry z dronu

Základní údaje o obci Zhoř

O Obci

Zhoř je vesnice, část obce Němčice v okrese Svitavy v Pardubickém kraji. Nachází se asi 3 km na severovýchod od Němčic. Prochází zde silnice II/358. V roce 2009 zde bylo evidováno 113 adres. V roce 2011 zde trvale žilo 257 obyvatel.
Zhoř leží v katastrálním území Zhoř u České Třebové o rozloze 2,85 km2.

Obec vznikla kolem roku 1292 na území jež patřilo buď litomyšlskému klášteru a nebo králi. Podle dochovaných dokladů toto není možné přesně uvést. V roce 1292 je osada součástí majetku lanšpersko – lanškrounského panství. Po tomto roce osadu král Václav II. věnoval zbraslavskému klášteru. Dominantou obce je kaple svaté Magdalény postavená v druhé polovině 19. století.

Ze Zhoře vytéká potok, který se vlévá do Zlatého Pásku. U místa soutoku kdysi dávno býval mlýn. Je to bahnitý pozemek, kde se dobře daří vlhkomilným rostlinám. Tato oblast je v blízkém okolí dobře známa pod názvem ,,KOZAČKA“.

V okolí Zhoře jsou krásné lesy široko-daleko známé s četným růstem hub a borůvek, do kterých se sjíždějí lidé z dalekého okolí. Tato část obce vyniká se svými půvabnými romantickými údolími i zákoutími. Známé je lesní zákoutíčko ,,U Kačenek“, které se těší velké oblibě nejen dětí, ale i znavených houbařů či turistů. Tímto místem zde protéká čistý potůček ozdoben vodními mlýnky. Zhořský kopec je ve výšce 542 m a odtud je výhled na Litomyšlsko a dále k Vysokému Mýtu. Za jasného počasí je viděti zřetelně Kunětickou horu.

Tato lokalita je v zimním období často vyhledávána četnými vyznavači lyžařských běžeckých tratí.

 

 

Cena

Měsíční nájemné 25.000,- kč + energie

Kauce ve výši 25.000,- kč

Odměna pro RK 25.000,- kč

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář