Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+KK Choceň

 PRODÁNO v AUKCI o několik desítek tisíc víc,

za 14 dní jsem měl 12 zájemců o byt,

majitelka dostala o několik desítek tisíc víc než původně myslela,

hlavně díky profesionální prezentaci !

https://st.depositphotos.com/1637332/2929/v/950/depositphotos_29298565-stock-illustration-button-down-arrow-pointer.jpg

Popis nemovitosti

Byt o velikosti 2+kk, který se nachází v 2. patře zatepleného panelového domu v sídlišti na Podhomolí.  Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto Vám rádi zajistíme výhodné financování.

Byt má výměru 35 m2 a jeho dispozice tvoří vstupní chodba, koupelna, WC, ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem.  V kuchyni zůstává kuchyňská linka bez sporáku a na chodbě skříň.  Krytiny v bytě - vstupní chodba a obývací pokoj je PVC, koupelna – dlažba, ložnice - koberec. Nebytovým prostorem je sklep.

Stav bytu i domu je velmi dobrý. Předností bytu jsou nízké provozní měsíční náklady, platba včetně fondu oprav je 3.432,- měsíčně. Bytový dům je od roku  2014 renovován (kompletní zateplení, nov stoupačky, vlastní plynová kotelna v domě). U Domu je samostatné parkoviště. V nejbližším okolí vše potřebné ke spokojenému bydlení, škola, školka, obchody - vše v docházkové vzdálenosti. Před domem je samostatné parkoviště. Dům je ve městě s veškerou občanskou vybaveností a dobrým dopravním spojením.

V současné době je  byt pronajat do 31.7.2021 s čistým měsíčním výnosem 4.528,- kč. 

U každého mého bytu najdete samostatnou webovou stránku nemovitosti, videoprohlídku, půdorysy videozáběry z dronu a virtuální prohlídku bytu.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

 pudorys_-_8-2-21_14-37-33 

pudorys_-_8-2-21_14-38-02

pudorys_-_8-2-21_14-38-24

Videozáběry z dronu

A jak to všechno probíhalo ?

 

Chcete, aby o Váš byt byl velký zájem?

Zavolejte mi a využijte mých 20-ti letých zkušeností s prodejem nemovitostí.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář