Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 1+1 Vysoké Mýto

 

 Za týden prohlídek jsem měl 35 zájemců o byt.

 

Majitelé bytu dostali o několik stovek tisíc víc než původně mysleli.

 

PRODÁNO v AUKCI o 4000.000,- kč více a hlavně díky profesionální prezentaci!  

https://st.depositphotos.com/1637332/2929/v/950/depositphotos_29298565-stock-illustration-button-down-arrow-pointer.jpg

 

Popis nemovitosti

Zděný byt o velikosti 1+1 se nachází v 1. NP. bytového domu v centru města hned vedle náměstí Vysokého Mýta. Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto Vám rádi zajistíme výhodné financování.

Byt má výměru 33 m2 a tvoří ho jedna obytná místnosti, dále kuchyň s jídelním prostorem a kuchyňská linka s elektrickým sporákem. Součástí bytu je dále zděná koupelna s vanou, WC, chodba s vestavěnou sítí. Nebytovým prostorem jsou dva velké sklepy, společná kolárna v suterénu domu.

Za domem je společná uzavřená zahrada. Stav bytu i domu je velmi dobrý. Předností bytu jsou nízké provozní měsíční náklady, platba včetně fondu oprav je 3062,- měsíčně. Protože se byt nachází přímo v centru města, najdete vše potřebné v nejbližším okolí.

Byt je vhodný jak na spokojenému bydlení tak především na investici. Tento byt je jedinečná šance vlastnit nemovitost přímo v centru města. V případě zájmu o nezávaznou prohlídku volejte makléři. 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

pudorysy_-_20-4-21_21-00-23

 pudorysy_-_20-4-21_21-00-48

pudorysy_-_20-4-21_21-01-02

Videozáběry z dronu

A jak to všechno probíhalo ?

Chcete, aby o Váš byt byl velký zájem?

Zavolejte mi a využijte mých 20-ti letých zkušeností s prodejem nemovitostí.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář