Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej byt 2+1 Vysoké Mýto

PRODÁNO

za týden 12 zájemců

i díky Facebook reklamě se

4.658 lidí podívalo na tyto webové stránky

prodej se uskutečnil díky aukci

samozřejmě nejvyšší nabídce !

Popis nemovitosti

Byt o velikosti 2+1 s lodžií se nachází v 2. patře nedávno zatepleného panelovém domu, v sídliště Družba ve Vysokém Mýtě.

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto Vám rádi zajistíme výhodné financování. Byt má výměru 63 m2 a tvoří ho dvě obytné místnosti, dále kuchyň s jídelním prostorem a kuchyňská linka s kombinovaným sporákem. Součástí bytu je dále koupelna s vanou, samostatné WC, prostorná chodba a komora.

Topení je ústřední se samostatnými čidly a termoregulačními kohouty na radiátorech na centrální kotelnu. Nebytovým prostorem je sklep, společná kolárna a sušárna prádla v suterénu domu. Stav bytu i domu je velmi dobrý. Provozní měsíční náklady, platba včetně fondu oprav je 4.800,- měsíčně.

U domu je samostatné parkoviště. V nejbližším okolí vše potřebné ke spokojenému bydlení, škola, školka, obchody - vše v docházkové vzdálenosti. Dům je ve městě s veškerou občanskou vybaveností a dobrým dopravním spojením.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Videozáběry z dronu

Chcete, aby o Vaší nemovitost byl také velký zájem ?

 

Zavolejte mi a využijte mých 20-ti letých zkušeností s prodejem nemovitostí.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář