Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1 Náchod

Zděný byt

62 m2

osobní vlastnictví

lodžie a sklep

 

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

K prodeji byt 3+1 v Náchodě. Byt o celkové podlahové ploše 61,6 m2 je v osobním vlastnictví a leží na ulici Kladská.

Byt sestává z chodby, kuchyně, koupelny a 3 pokojů. Patří k němu i prostorná lodžie o výměře 4,9m2 a dvě sklepní kóje. Před domem je možnost bezproblémového parkování na soukromém parkovišti. Bytová jednotka je umístěna ve 3. nadzemním podlaží (2.patro) v panelovém domě bez výtahu. Dům je v dobrém stavu, udržovaný, zateplená fasáda, nová plastová okna. Energetická náročnost budovy dle energetického štítku odpovídá hodnotě C (úsporná).


Byt je prostorný a slunný, orientace lodžie a obývacího pokoje je na jihozápad. Lodžie zaručuje naprosté soukromí a přímo vybízí k pohodovému posezení po práci. Kuchyně a bytové jádro je před rekonstrukcí dle vlastní představy budoucího majitele. Do bytu je přiveden zemní plyn, který byl využíván k vaření. Budova je centrálně vytápěna plynem.


Topení je ústřední s termoregulačními kohouty na radiátorech na vlastní kotelnu v domu. Nebytovým prostorem jsou dva sklepy, společná kolárna a sušárna prádla v suterénu domu. Stav bytu i domu je velmi dobrý. Provozní měsíční náklady, platba včetně fondu oprav je cca 3.000,- měsíčně.


Pozice bytu poskytuje dobré místo k trvalému bydlení, v dosahu je veškerá občanská vybavenost, zastávka autobusu a vlaku i obchodní centrum (Kaufland, Sportisimo, Planeo Elektro, DM drogerie, lékárna atd.) se nacházejí do 5 minut chůze. Hned za obchodním centrem zvou k návštěvě nově zprovozněné městské lázně s pítky s minerální vodou, vodními prvky a kavárnou, pro sportovní vyžití lze v blízkosti domu využít cyklostezku podél řeky Metuje, dětské dopravní hřiště, fotbalové hřiště, tenisové kurty apod.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Cena bytu a kontakt

Cena bytu 1.890.000,- Kč

v případě více zájemců rozhoduje nejvyšší nabídka

 

Prodej zajišťuje

foto_na_internet  

Mgr. Ivana Hejtmánková

tel. 720 292 447

e-mail : hejtmankova@pohoda-rk.cz

Kontaktní formulář