Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 3+kk

byt 3+kk 

podlahová plocha 116 m2

přímo na náměstí

 

cena : 16.000,- měsíčně + energie

Popis nemovitosti

Pronájem velkého zděného bytu o velikosti 3+kk s celkovou výměrou podlahové plochy cca 116 m2 nacházející se na náměstí ve Vysokém Mýtě.

Byt je tvořen ze tří obytných místností, kuchyně s kuchyňskou linkou vestavěnými spotřebiči dále velká vstupní chodba. Součástí bytu je dále koupelna s vanou a samostatné WC. V celém bytě jsou plastová okna. Topení je řešeno vlastním plynovým kotlem.

Nemovitost je ve městě s veškerou občanskou vybaveností a dobrým dopravním spojením busem i vlakem. K nájmu se platí měsíční zálohy na energie ve výši cca 4.500,- Kč elektřina, plyn a voda. Jednorázová vratná kauce 32.000,- Kč a poplatek RK ve výši jednoho nájmu.

K dispozici po podpisu nájemní smlouvy ihned. Byt bude pronajat pouze vážným a solidním zájemcům, kteří se budou o byt starat. V případě zájmu o více informací popř. prohlídku volejte makléři.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

 Michal HRDINA

   608233027

hrdina@pohoda-rk.cz

nebo mi napište na kontaktní formulář níže

  

Realitní kancelář POHODA

Nám. Přemysla Otakara II. č.p. 190

(budova České spořitelny)

56601 Vysoké Mýto

 

Všechny aktuální zakázky najdete na: 

www.pohoda-rk.cz

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář