Prodej bytu 3+kk Litomyšl

bezbarierový byt

z obývacího pokoje

vstup na vlastní zahrádku 50 m2

vlastní plynové vytápění

2 parkovací místa hned u bytu

 

REZERVACE

Popis nemovitosti

Nový zděný byt 3+kk, se zahrádkou a parkovacím stáním v Litomyšli. Zděný byt o velikosti 3+kk, podlahové plochy 68 m2, který byl zkolaudovaný v roce 2002. Byt se nachází v přízemí bytového domu v klidné části Litomyšle nedaleko centra a je bezbarierový.

Byt je městský, ale na podzim roku 2022 bude převeden do osobního vlastnictví. Zájemcům v rámci našich služeb nabízíme výhodné financování vytvořené na míru pro tuto nemovitost.

Byt je tvořen z velkého obývacího pokoje, který je efektně spojen s kuchyní a jídelním prostorem a následují další dva obytné pokoje (ložnice a dětský pokoj). V kuchyni je nová kuchyňská linka na míru. Součástí bytu je dále prostorná koupelna s vanou, samostatná toaleta a prostorná chodba. V bytě jsou plastová okna. Podlahové krtiny jsou: koberec, lino a dlažba. Byt je vytápěn vlastním plynovým kombi kotlem, který slouží zároveň i na ohřev teplé vody.

Nebytovým prostorem je sklepní kóje, která se nachází hned vedle bytu. Stav bytu i domu je velmi dobrý. Předností bytu jsou velmi nízké provozní měsíční náklady. Nemovitost je umístěna v klidné části obce a zároveň disponuje velkým soukromým, klidem a zelení.

K bytu dále patří zahrádka 50 m2 pro relax a odpočinek, na kterou vcházíte přímo z bytu (z obývacího pokoje a ložnice). Velkou výhodou bytu jsou dvě parkovací místa přímo u vchodu bytu. Nemovitost je ve městě s veškerou občanskou vybaveností a dobrým dopravním spojením a výbornými pracovními příležitostmi.

měsíční rozpis jednotlivých plateb bytu :

390,- fond oprav

3.201,- měsíční anuita do 11/2022 (po převodu do OV se tato platba už neplatí)

900,- voda

1.440,- plyn

1.580,- elektřina

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

 

 

 

Videozáběry z dronu

Cena bytu

4.350.000,- kč

(v případě více zájemců bude rozhodovat nejvýhodnější nabídka)

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář