Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem bytu 1+1 Dlouhoňovice

zrekonstruovaný byt 1+1

kuchyňská linka na míru

plouvoucí podlaha

nová zděná koupelna

 

PRONAJATO

Popis nemovitosti

Zrekonstruovaný byt o velikosti 1+1 s celkovou výměrou podlahové plochy  cca 33 m2 nacházející se ve 3 NP. bytového domu v klidné části Dlouhoňovic u Žamberka. 

Byt je tvořen ze dvou obytných místností, kuchyňského koutu s novou kuchyňskou linkou na míru s vestavěnými spotřebiči (lednice, sporák). Součástí bytu je dále zděná koupelna se sprchovým koutem, WC a velká chodba. V obytných místnostech jsou nové podlahy - v obývacím pokoji, kuchyni, chodbě je plovoucí laminátová podlaha, koupelně dlažba.

V letošním roce proběhla kompletní rekonstrukce celého bytu, nová kuchyň, nová koupelna, nové podlahy. V celém bytě jsou  plastová okna. Topení je dálkové.   Nebytovým prostorem je  sklep v suterénu.

Při podpisu nájemní smlouvy se skládá  13.000,- vratná kauce a jeden měsíční nájem ve výši 8.500,-. Byt je volný k dispozici okamžitě po podpisu nájemní smlouvy. Pouze pro vážné a solidní zájemce. V případě zájmu volejte kdykoliv o prohlídku.

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Videozáběry z dronu

Cena : 8.500,- měsíčně včetně energií

kauce 13.000,-

při rezervaci bytu platba 8.500,- odměna pro RK

a 8.500,- měsíční nájem dopředu.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář