Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3 + 1 Dvůr Králové nad Labem

bytová jednotka 3 + 1

zděné jádro

výměra bytu 57,40 m2

lodžie, balkón a sklep

Popis nemovitosti

Byt o velikosti 3 + 1 o celkové výměře 57,40 m2 se nachází v pátém nadzemním podlaží zatepleného panelového domu v klidné části Dvora Králové nad Labem, ulice Macharova.

Byt je v osobním vlastnictví. Zájemcům v rámci našich služeb nabízíme výhodné financování vytvořené na míru pro tuto nemovitost.

Byt je tvořen ze tří obytných místností, kuchyně s kuchyňskou linkou, dále zděnou koupelnou se sprchovým koutem, samostatným WC, vstupní chodbou, balkoném, lodžií a sklepem. Podlahovou krytinou je dlažba, lino a koberec. V obývacím pokoji je vstup na balkon a v kuchyni na lodžii. V bytě jsou již plastová okna.

V bytě zůstane šatní skříň v ložnici a skříň na chodbě.

Byt je nedaleko centra a zároveň disponuje soukromím, klidem a zelení. Nemovitost se nachází ve městě s dobrou občanskou vybaveností a dopravním spojením.

V roce 2015 proběhla rekonstrukce koupelny a WC. Podlahy a balkon cca 15 let.

měsíční rozpis jednotlivých plateb bytu:

2.030,- fond oprav

368,- voda

1.730,- topení a teplá voda

397,- zbytek

Těším se na Vás na prohlídce.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Videozáběry z dronu

Půdorysy

pudorys

pudorys1

pudorys2

PENB a Evidenční list nájemného

 img_20220223_144403_resized_20220304_030911180

img_20220223_144408_resized_20220304_030911595

ev_list_najemneho_pro_web

 

Město Dvůr Králové nad Labem

Město Dvůr Králové nad Labem je položené na horním toku řeky Labe a nachází se v okrese Trutnov, v Královéhradeckém kraji. Malebné podkrkonošské město leží v Královédvorské kotlině na východě Jičínské pahorkatiny a na jižním svahu Podkrkonošského podhůří. Žije zde přibližně 15 tisíc obyvatel. Nadmořská výška se od hladiny Labe (270 m n. m.) zvedá až do výšky 485 metrů k severním okraji katastru, který sousedí s obcí Vítězná.

Ve městě se nalézá známá zoologická zahrada africkým safari, která láká ročně přes tři čtvrtě milionu návštěvníků.

Historické jádro města je městskou památkovou zónou.

www.mudk.cz

www.dvurkralove.cz

Cena bytu

3.190.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat, zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář