Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1 Klášterec nad Ohří

zděný byt v osobním vlastnictví

podlahová plocha 56 m2

nová koupelna

balkón

REZERVACE

Popis nemovitosti

Zděný byt o velikosti 2+1 o celkové výměře 56 m2 ve druhém nadzemním podlaží bytového domu v klidné části Klášterce nad Ohří, lokalita Miřetice.

Byt je v osobním vlastnictví. Zájemcům v rámci našich služeb nabízíme výhodné financování vytvořené na míru pro tuto nemovitost.

Byt je tvořen ze dvou prostorných obytných místností, kuchyně s kuchyňskou linkou, dále vyzděné koupelny s hydromasážním sprchovým koutem, samostatné WC a vstupní chodby. Podlahovou krytinou jsou koberce a dlažba. V obývacím pokoji je vstup na balkón. V bytě jsou již plastová okna.

V roce 2016 proběhla kompletní rekonstrukce koupelny. Byt je vytápěn na centrální kotelnu. Na všechny IS jsou samostatné měřáky.

Nemovitost je nedaleko centra a zároveň disponuje velkým soukromím, klidem a zelení. Nemovitost se nachází ve městě s dobrou občanskou vybaveností a výborným dopravním spojením.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

7-9-21_19-26-47

7-9-21_19-27-10

7-9-21_19-26-14

Měsíční náklady a PENB

mesicni_naklady

penb

Cena bytu

1.250.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat zvu, Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář