Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2 + 1 v Pardubicích

osobní vlastnictví

zděné jádro

výměra bytu 75 m2

v centru města

vlastní parkovací stání

REZERVACE

Popis nemovitosti

Zděný byt o velikosti 2+1 o celkové výměře 75 m2 se nachází ve druhém nadzemním podlaží řadového zděného domu v Pardubicích na lukrativním místě v centru Pardubic. V Domě je pouze devět bytových jednotek.

Byt je tvořen ze dvou obytných místností, kuchyně s kuchyňskou linkou, dále koupelna s vanou a WC, šatny, balkonu, sklepa a vstupní chodby. V kuchyni je kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, vestavnou myčkou, horkovzdušnou troubou a digestoří. Podlahovou krytinou je dlažba, marmoleum a plovoucí podlaha. Z chodby je přímo vstup na balkon. Na chodbě se nachází vestavná šatní skříň, dále v ložnici je prostorná a praktická šatna. V bytě jsou již plastová okna a dvěře Sapeli.

V roce 2015 proběhla z větší části rekonstrukce celého bytu (nové podlahy, koupelna, dveře, šatna, elektroinstalace, voda, odpad)

Velikou výhodou je vlastní parkovací místo ve dvoře!

měsíční rozpis jednotlivých plateb bytu :

1.500,- fond oprav

850,- elektřina

200,- voda

1.760,- topení a teplá voda

40,- ostatní

Byt je v osobním vlastnictví. Zájemcům v rámci našich služeb nabízíme výhodné financování vytvořené na míru pro tuto nemovitost.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

pudorys

pudorys1

pudorys2

Ev. list nájemného

ev-_list_najemneho

Město Pardubice

Pardubice jsou univerzitní a statutární město na východě Čech, metropole Pardubického kraje s výraznou správní, obytnou, obslužnou a výrobní funkcí pardubicko-hradecké aglomerace. Leží ve východní části Polabí na soutoku řek Labe a Chrudimky, přibližně 100 kilometrů východně od Prahy a 20 kilometrů jižně od Hradce Králové v nadmořské výšce přibližně 220 metrů.

Pardubice mají přibližně 92 tisíc obyvatel a jsou tak desátým největším městem Česka, jsou také největším městem Pardubického kraje i okresu Pardubice. Výměra území města je 82,7 km². Pardubice se dělí na 8 samosprávných městských obvodů a 20 katastrálních území. První dochovaná zmínka o existenci Pardubic pochází z roku 1295, k roku 1340 jsou už připomínány jako město. Největší rozkvět prodělaly za pánů z Pernštejna. Na konci 16. století a v 17. století nastal úpadek. Nový rozvoj města přišel od poloviny 19. století s připojením města na železnici. Vznikla zde řada průmyslových podniků jako lihovar, cukrovar, továrna na mlýnské stroje, Fantova rafinérie minerálních olejů a další. Po druhé světové válce došlo k masivní výstavbě nových čtvrtí především na okraji města a počet obyvatel se rychle zdvojnásobil.

Sídlí zde Univerzita Pardubice, dále např. okresní soud a pobočka krajského soudu. Historické centrum je od roku 1964 městskou památkovou rezervací. Hlavními průmyslovými odvětvími jsou průmysl chemický, strojírenský a elektrotechnický. Už od 16. století jsou proslulé výrobou perníku. Významné sportovní události jsou slavné koňské dostihy Velká pardubická, motocyklový závod Zlatá přilbaMezinárodní festival šachu Czech Open či tenisová Pardubická juniorka. Známá je železniční a letecká doprava. Od roku 1909 tu sídlí Východočeské divadlo, působí zde profesionální Komorní filharmonie Pardubice.

https://www.pardubice.eu/

https://www.facebook.com/Pardubice.Zive/

Cena bytu

4.890.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat, zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář