Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 v Pardubicích

výměra bytu 54 m2

1. NP

k dispozici 3 sklepy

klidné místo s výhledem do zeleně

Popis nemovitosti

Byt o velikosti 2 + 1 o celkové výměře cca 54 m2 se nachází v prvním nadzemním podlaží zděného domu v centru Pardubic, v lokalitě kde je zároveň klid, ulice Dašická.

Byt je v osobním vlastnictví. Zájemcům v rámci našich služeb nabízíme výhodné financování vytvořené na míru pro tento byt.

Byt je tvořen ze dvou obytných místností. Obývací pokoj a ložnice, dále kuchyň s kuchyňskou linkou, myčkou a troubou s plynovým sporákem. V bytě je koupelna, ve které je vanou i sprcha, WC a pračka. Podlahovou krytinou je lino, parkety a dlažba. V bytě jsou již plastová okna. K bytu náleží 3 sklepní kóje (11 m2, 1,5 m2, a 1 společný pro 2 byty). V ceně zústáva vestaněná skříň v ložnici a na chodbě.

Dům je celý zateplen, proběhla i rekonstrukce střechy. V roce 2002 proběhla rekonstrukce koupelny (odpady, sprchový kout). V roce 2006 nová elektřina a plastová okna a v roce 2019 rekonstrukce kuchyně a podlah.

Byt disponuje soukromím, klidem a zelení. Lokalita bytu je výborná, vše potřebné, jako Potraviny a sportovní areál, v docházkové vzdálenosti. Nemovitost se nachází ve městě s dobrou občanskou vybaveností a dopravním spojením.

Měsíční rozpis jednotlivých plateb bytu:

1.375,- fond oprav

500,- voda

126,- zbytek

2.001,- celkem náklady na bydlení

Elektřinu i plyn si hradí nájemník sám.

Byt je pronajat dlouhodobým spolehlivým nájemníkem, který je připravem pokračovat v nájmu nebo nájem ukončit, vše je s nájemníkem na domluvě. Čisté nájemné(výnos z bytu ) je 10.000,- kč měsíčně.

Technické údaje:

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

pudorys pudorys1 pudorys2

Evidenční list nájemného

ev_list_najemneho2

Město Pardubice

Pardubice jsou univerzitní a statutární město na východě Čech, metropole Pardubického kraje s výraznou správní, obytnou, obslužnou a výrobní funkcí pardubicko-hradecké aglomerace. Leží ve východní části Polabí na soutoku řek Labe a Chrudimky, přibližně 100 kilometrů východně od Prahy a 20 kilometrů jižně od Hradce Králové v nadmořské výšce přibližně 220 metrů.

Pardubice mají přibližně 92 tisíc obyvatel a jsou tak desátým největším městem Česka, jsou také největším městem Pardubického kraje i okresu Pardubice. Výměra území města je 82,7 km². Pardubice se dělí na 8 samosprávných městských obvodů a 20 katastrálních území. První dochovaná zmínka o existenci Pardubic pochází z roku 1295, k roku 1340 jsou už připomínány jako město. Nový rozvoj města přišel od poloviny 19. století s připojením města na železnici. Vznikla zde řada průmyslových podniků jako lihovar, cukrovar, továrna na mlýnské stroje, Fantova rafinérie minerálních olejů a další. 

Sídlí zde Univerzita Pardubice, dále např. okresní soud a pobočka krajského soudu. Historické centrum je od roku 1964 městskou památkovou rezervací. Hlavními průmyslovými odvětvími jsou průmysl chemický, strojírenský a elektrotechnický. Už od 16. století jsou proslulé výrobou perníku. Významné sportovní události jsou slavné koňské dostihy Velká pardubická, motocyklový závod Zlatá přilba, Mezinárodní festival šachu Czech Open či tenisová Pardubická juniorka. 

 

Cena za nemovitost

3.890.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat, zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář