Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 v Chocni

osobní vlastnictví

v roce 2007 kompletní rekonstrukce

zděné jádro

výměra bytu 89 m2

v centru města

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Zděný byt o velikosti 3+1 o celkové výměře 89 m2 se nachází ve druhém nadzemním podlaží  zděného domu na lukrativním místě v centru města Chocně.

Byt je tvořen ze tří obytných místností, kuchyně, koupelny s vanou, samostatným WC, sklepem a vstupní chodbou. V kuchyni je kuchyňská linka s plynovou deskou, troubou a digestoří. Podlahovou krytinou je plovoucí podlaha, dlažba a koberec. . V bytě jsou plastová okna a dřevěné dveře.

K bytu patří menší kolna na domem. Elektřina, obecní voda, obecní kanalizace, plyn, topení je ústřední na vlastní plynový kotel.

V roce 2007 proběhla úplná rekonstrukce celého bytu (nové podlahy, štuky, stropy, voda, plyn, kuchyň, koupelna, okna, dveře, elektroinstalace). V roce 2006 střecha a v roce 2021 fasáda.

Měsíční rozpis jednotlivých plateb bytu:

1.000,- elektřina

1.858,- plyn

640,- zálohy a služby

177,- poplatky

Byt je v současné době pronajat velmi solventnímu, dlouhodobému nájemníkovi, který může v případě potřeby bytu nového majitele skončit v srpnu 2022 nebo může pokračovat v nájmu.

Byt je v osobním vlastnictví. Zájemcům v rámci našich služeb nabízíme výhodné financování vytvořené na míru pro tento byt.

Těším se na Vás na prohlídce.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

byt_31_chocen_0 byt_31_chocen_1 byt_31_chocen_2

Záběry z dronu

Evidenční list nájemného

ev-_list_najemneho

Město Choceň

Město Choceň se nalézá v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji, asi 15 km západně od okresního města Ústí nad Orlicí na obou březích Tiché Orlice. Město se skládá ze sedmi evidenčních částí - Choceň, BřezeniceDvořiskoHemžePodrážekPlchůvky a Nová Ves, přičemž poslední dvě jmenované tvoří územní exklávu. Ve městě žije přibližně 8 600 obyvatel. Choceň je významným železničním uzlem.

www.chocen.cz

Cena bytu

4.395.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat, zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář