Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 Vysoké Mýto s garaží

zděné jádro

vlastní plynové vytápění

výměra 71 m2

garáž 20m od domu

PRODÁNO

https://st.depositphotos.com/1637332/2929/v/950/depositphotos_29298565-stock-illustration-button-down-arrow-pointer.jpg

Popis nemovitosti

Krásný zděný byt o velikosti 3+1 o celkové výměře 71 m2 ve třetím nadzemním podlaží bytového domu v klidné části Vysokého Mýta v sídlišti Družba. Byt je v osobním vlastnictví. Zájemcům v rámci našich služeb nabízíme výhodné financování vytvořené na míru pro tuto nemovitost.

Byt je tvořen ze tří prostorných obytných místností, kuchyně s kuchyňskou linkou, dále vyzděné koupelny s vanou, samostatné WC a vstupní chodby. Podlahovou krytinou jsou  zachovalé dřevěné parkety, dlažba a lino. V bytě jsou plastová okna. Byt je vytápěn vlastním plynovým kombi kotlem, který slouží zároveň i na ohřev teplé vody.

Nebytovými prostory je lodžie, dále 2 zděné sklepy v suterénu domu a zděná garáž hned u domu.

Nemovitost je nedaleko centra a zároveň disponuje velkým soukromím, klidem a zelení. Nemovitost se nachází ve městě s dobrou občanskou vybaveností a výborným dopravním spojením. 

měsíční rozpis jednotlivých plateb bytu :

1.550,- fond oprav

203,- voda

1.200,- plyn

750,- elektřina

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

 

pudorys_-_9-8-21_16-07-15

 

pudorys_-_9-8-21_16-07-32

 

pudorys_-_9-8-21_16-07-55

PENB a Měsíční předpis

penb

predpis_sbd_byt_31__1

Videozáběry z dronu

Vysoké Mýto je město ležící v okrese Ústí nad Orlicí, na řece Loučné. Je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších a šestým největším z měst Pardubického kraje. Městem prochází železniční trať 018 z Chocně do Litomyšle a silnice I/35 spojující Liberec s Mohelnicí. Ve Vysokém Mýtě žije přibližně 12 tisíc obyvatel.

Město začalo psát svou historii dávno před polovinou 13. století, kdy bylo založeno králem Přemyslem Otakarem II. jako jedno z obchodních středisek na hlavní spojnici Čech s Moravou. Do současnosti se z doby založení dochoval pravidelný půdorys s pravoúhlou sítí ulic a centrálním náměstím o rozměrech 130 x 150 metrů, které je téměř čtvercové a svou plochou patří k největším náměstím v Čechách. V historickém jádru města se dochovaly významné památky architektury, k nimž patří kostel svatého Vavřince, zvonice ze 16. století, renesanční hřbitovní kostel Nejsvětější Trojice, Pražská a Litomyšlská brána, věž Choceňské brány, radnice a budova bývalého okresního soudu. V hradebním opevnění se dochovaly Vodárenská a Klášterská bašta.

https://www.vysoke-myto.cz/

Cena bytu

3.950.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář