Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 1+1 ve Vysokém Mýtě

výměra bytu 35 m2

3. NP

po částečné rekonstrukci

nová koupelna v 2022

klidné místo u dětského hřiště

Popis nemovitosti

Byt o velikosti 1 + 1 o celkové výměře cca 35 m2 se nachází ve třetím nadzemním podlaží panelového domu v klidné části Vysokého Mýta, s pěknou zelení, ulice Pivovarská.

Byt je v osobním vlastnictví. Zájemcům v rámci našich služeb nabízíme výhodné financování vytvořené na míru pro tento byt.

Byt je tvořen z jedné obytné místnosti a kuchyně s kuchyňskou linkou a elektrickým sporákem. V bytě je vyzděná koupelna, zrekonstruována roku 2022, ve které je sprcha, umyvadlo a WC. Poslední místností v bytě je komora. Podlahovou krytinou je nové lino a dlažba. V bytě jsou již plastová okna. K bytu patří i sklepní kóje s plochou 4 m2. Je možné napojení na sítě Wi-Fi, televize, atd.

Byt disponuje soukromím, klidem a zelení. Lokalita bytu je výborná, vše potřebné je v docházkové vzdálenosti. Nemovitost se nachází ve městě s dobrou občanskou vybaveností a dopravním spojením.

Technické údaje:

V současné době je byt pronajat do ledna 2023, čístý výnos z nájmu je 6.381,- Kč.

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

projekt_1_-_1-_floor_-_2d_floor_plan

projekt_1_-_1-_floor_-_3d_floor_plan

projekt_1_-_snapshot

Záběry z dronu

Evidenční list nájemného

evidencni_list_vlastnika_2022

PENB

pneb

Město Vysoké Mýto

Město Vysoké Mýto leží ve východních Čechách uprostřed Pardubického kraje na řece Loučné. K 1. 1. 2020 ve Vysokém Mýtě bydlelo 12 288 obyvatel. 

Bylo založeno Přemyslem Otakarem II. v roce 1262 jako královské město a zanedlouho poté se stalo městem českých královen. Z doby založení se dochoval pravidelný půdorys s pravoúhlou sítí ulic a centrálním náměstím o rozměrech 130 x 150 metrů, které je téměř čtvercové a svou plochou patří k největším náměstím v Čechách. V historickém jádru města se dochovaly významné památky k nimž patří kostel. sv. Vavřince, zvonice ze 16.století, Pražská, Litomyšlská a Choceňská brána. Dlouhá staletí těžilo ze své polohy na důležité obchodní cestě (Trstenické stezce) vedoucí ze středních Čech na Moravu. Do novodobé historie se zapsalo jako kulturní i průmyslové centrum.

 www.vysoke-myto.cz

 

Pamětihodnosti:

Cena nemovitosti

2.400.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat, zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář