Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chalupy Strakov u Litomyšle

3 obytné místnosti

pergola s venkovním posezením

velká kolna

zahrada 1794 m2

krásné klidné místo na odpočinek

REZERVACE

https://st.depositphotos.com/1637332/2929/v/950/depositphotos_29298565-stock-illustration-button-down-arrow-pointer.jpg

Popis nemovitosti

Vesnická chalupa v obci Strakov na krásném místě jen 4 km od Litomyšle a 12 km od České Třebové s krásnou zahradou v centru obce. Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto zájemci nabízíme v rámci našich služeb zajištění výhodného financování.

V chalupě jsou tři obytné místnosti, dále zrekonstruovaná koupelna s vanou, samostatné WC a vstupní chodba a klenutý sklep. V chalupě je elektřina 230/400V, obecní voda, odpadní je sveden do septiku, v kuchyni jsou lokální kamna.

Součástí chalupy je oplocená zahrada, velká kůlna na nářadí a pergola s posezením. Střecha je sedlová s půdními prostory s možností výstavby dalších místností. Nemovitost prošla od roku 2000-2010 postupnou rekonstrukcí kuchyně, koupelny, WC a ložnice.

Celková plocha pozemku je 1944 m2, zastavěná plocha je 150 m2 a zahrada je 1794 m2. Občanská vybavenost v nedalekém městě Litomyšl.

Nemovitost je na klidném slunném místě vhodné k rekreaci a odpočinku, po úpravách i k trvalému bydlení.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

pudorys_-_9-8-21_17-17-12

pudorys_-_9-8-21_17-17-48

 

pudorys_-_9-8-21_17-18-11

Videozáběry z dronu

Obec Strakov

Obec Strakov se nachází v okrese SvitavyPardubickém kraji. Žije zde 247 obyvatel.

kaple

Historie

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1347.

Pamětihodnosti

 

Cena chalupy

3.200.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář