Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chalupy v Trstěnici

zděná chalupa

uzavřený dvorek

započatá rekonstrukce

celková plocha pozemku 697 m2

krásné místo na odpočinek

Popis nemovitosti

Nabízím Vám k prodeji původní chalupu s uzavřeným dvorkem v obci Trstěnice jen 10 km od města Litomyšl. Chalupa z 18.-19. století je v osobním vlastnictví, proto zájemci v rámci našich služeb rádi nabídneme výhodné financování. Vlastní pozemek s celkovou plochou 697 m2 (220 m2 chalupa a 477 m2 zahrada), možnost přikoupení vedlejšího pozemku od obce.

Dispozice chaty: vstupní dvorek s místem pro posezení, velká obytná místnost, kuchyň s kuchyňskou linkou a kamny na tuhá paliva, koupelna s vanou, umyvadlem a WC. Nebytovou částí chalupy je sklep, stodola, vejměnek a velká půda nad celou chalupou.

Střecha je sedlová, pokrytá pálenými taškami, uděláná roku 1998. Elektřina 230/400, obecní voda, odpad je řešen jímkou, plynová připojka na chalupě. Podlahy jsou betonové, ve sklepě je pouze štěrk. Okna jsou původní dřevěná. Na pozemku se nachází vlastní kopaná studna.

Jedná se o klidné místo, ideální na rekreaci a odpočinek. Veškerou občanskou vybavenost naleznete v nejbližším městě Litomyšl nebo Svitavy.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

pudorys

pudorys1

pudorys2

Záběry z dronu

Pozemek podle katastru

katastr0

Obec Trstěnice

Obec Trstěnice, ležící na řece Loučné, se nachází na východě Čech v okrese Svitavy v Pardubickém kraji. Leží 8 km jižně od Litomyšle. Žije zde 523 obyvatel. Obec je známá nejen díky Jiráskově hře Vojnarka, inspirované skutečnou událostí, která se zde kdysi odehrála, ale také četnými kulturními akcemi.

Má malebnou a dochovanou sídelní strukturu. Po obou stranách údolí stojí starobylé usedlosti, podél potoka a ve svazích hlubokého meandrujícího údolí je množství roubených i zděných chalup.

www.trstenice.cz

Cena chalupy

1.495.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat, zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář