Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty na Pastvinách

chata na vlastním pozemku

udržovaná zahrada 473 m2

pergola s venkovním krbem 

terasa

REZERVACE

Popis nemovitosti

Nabízím Vám k prodeji dřevěnou chatu na zděné podezdívce s vlastním pozemkem, v klidné chatové oblasti Pastviny.

Nemovitost je v osobním vlastnictví, včetně pozemku. Dispozice chaty: v suterénu se nachází jedna technická místnost a sprchový kout, v přízemí je vstupní veranda, společenská místnost se vstupem na balkón, a menší kuchyňka, dále WC a umyvadlem, v prvním patře je podkrovní místnost - ložnice.

Střecha je sedlová, pokrytá plechem, elektřina 220/380V, obecní pitná voda, odpad je sveden jímkou, topení zajišťují krbová kamna. Podlahy jsou dřevěná a v suterénu je dlažba.

Mezi sousedními pozemky je dostatek prostoru, který zajišťuje dostatek soukromí. Na udržované zahradě je pergola s venkovním krbem. Na pozemku je dostatek prostoru i pro pořízení bazénu. Jedná se o krásné, slunné a klidné místo s neuvěřitelným výhledem, ideální na rekreaci a odpočinek. Nemovitost je vhodná k rekreaci -  turistika, cyklistika, houbaření koupání. Tuto chatu ocení především vášnivý rybáři, kteří můžou chytat v nedaleké Pastvinské přehradě cca 1,5 km.

Příjezd k nemovitosti je po zpevněné cestě. Výměra chaty 39m2, plocha zahrady 473 m2. Součásti naší nabídky je i finanční poradenství, kde vám pomůžeme s případným financováním nemovitosti.

Pokud Vás zajímají záběry z okolí natočené dronem najdete níže. 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

 

19-8-21_14-31-52

 

19-8-21_14-32-21

19-8-21_14-34-16

Videozáběry z dronu

Obec Pastviny a nádrž Pastviny

Pastviny jsou malá obec v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Leží 6 km východně od Žamberka na úpatí Orlických hor u stejnojmenné přehradní nádrže na Divoké Orlici. Pastviny mají rozlohu 8,35 km² a žije zde 364 obyvatel. PSČ zdejší pošty je 564 01.

  • Počet obyvatel:364
  • Nadmořská výška:495 m n. m.
  • Rozloha:8,37 km²

Přehradní nádrž Pastviny se nachází ve stejnojmenné obci Pastviny v podhůří Orlických hor, asi 7 km východně od Žamberka. Napájí ji řeka Divoká Orlice. Přehrada se stavěla v letech 19331938. V zatopené oblasti muselo být zbouráno 74 domů (obytné domy, obchody, škola atd.). Vodní plochu překlenuje železobetonový viadukt se dvěma oblouky, po němž prochází silnice II/312 spojující města Žamberk a Králíky.

V létě Pastviny slouží především k rekreaci, koupání a rybaření, je tu mnoho možností ubytování, pro zimní období je tu funkční lyžařský vlek. Celoročně tu funguje například restaurace U Mostu, Na Vleku, v sezóně mnoho dalších kempů, restaurací, hospod. Je tu také památná Vejdova lípa, stará přes 800 let, které rovněž stojí za návštěvu. V okolí je krásná příroda a mnoho možností pro další výlety. Několik kilometrů proti proudu řeky Divoké Orlice, je nad obcí Klášterec nad Orlicí zajímavý přírodní útvar, nazývaný Zemská brána. Řeka Divoká Orlice zde vytvořila průrvu ve skalnatém masivu a vstupuje z území Polska na území Česka.

Cena chaty

2.100.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář