Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty Ústí nad Orlicí

zděná chata

vlastní pozemek

obecní voda, elektřina 220/380V

pergola s posezením

 

REZERVACE

Popis nemovitosti

Krásnou udržovaná zahrada s rekreační chatou v zahrádkářské oblasti Staré Oldřichovice na výjezdu z Ústí nad Orlicí směr Libchavy. Chata je celá zděná o celkové zastavěné ploše 16 m2 s obytnou dispozicí 2+kk. Chatka byla postavena v roce 1991.

V chatě je k využití v přízemí obytná místnost s kuchyňskou linkou a kamny, které Vás v chladných dnech příjemně zahřejí, z tohoto pokoje je přímý vstup do zahrady. V prvním patře je umístěná ložnice. V suterénu je sklep.

 Do chaty je přivedená elektřina 220/380V, obecní voda s novým vodovodním řádem k chatě, za chatou je chemický záchod. Na zahradě je několik ovocných stromů, záhonek a okrasné keře, které v létě zdobí a dotváření celkový vzhled zahrady. Vedle chaty je zastřešená pergola s posezením.

Zastavěná plocha je 16 m2, zahrada je 470 m2 (z toho 260 m2 je v pronájmu od zahrádkářského svazu 500,- ročně)jinak chata je na vlastním pozemku.

Nemovitost je na klidném slunném místě nedaleko Ústí nad Orlicí, kde můžete trávit volné chvíle k rekreaci a odpočinku. Chata je ve skvělém udržovaném stavu!!

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Videozáběry z dronu

Projektová dokumentace

prizemi

suteren

rez_a

rez_b

Město Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí je okresním městem v kraji Podorlicka v půvabném údolí na soutoku řek Tiché Orlice a Třebovky. Leží v nadmořské výšce  350 m, 150 km východně od Prahy. Dnes zde žije 14 200 obyvatel. Počátky města spadají do druhé poloviny 13. století, kdy se za vlády Přemysla Otakara II. začala rozrůstat stará slovanská osada „Oustí“. Jeho krásný historický střed s téměř pravidelným čtvercovým náměstím s podloubími a typickými starými domy je od roku 1991 městskou památkovou zónou.

Převážná většina obyvatel se v minulosti živila zemědělstvím a domácím tkalcováním. K rozmachu továrenského textilního průmyslu a strojírenské výroby došlo v polovině 19. století v souvislosti se stavbou železnice Olomouc - Praha. Těmito faktory byl život města ovlivněn natolik, že mu dokonce přinesl označení "východočeský Manchester".

IMG 5080

Ústí nad Orlicí má také významnou kulturní tradici. Zasloužili se o ni velké muzikantské osobnosti. Za všechny jmenujme houslového virtuosa Jaroslava Kociana a violoncellistu Bohuše Herana, jejichž odkaz připomínají každoroční mezinárodní hudební soutěže. Ve městě působí jeden z nejstarších pěveckých sborů ve Střední Evropě Cecilská hudební jednota. Mezi další významné tradice patří malování a stavění betlémů, jejichž počátky bychom našli již v 18. století.

V Ústí nad Orlicí se nachází velký sportovní areál s fotbalovým a atletickým stadionem, s umělým trávníkem, volejbalovými, basketbalovými a tenisovými kurty. Součástí areálu je v roce 2000 vybudovaný Aquapark. Ve městě je dále k dispozici krytý plavecký bazén, kluziště, kuželkářská dvoudráha a bowlingové centrum. Nedaleko centra města naleznete tábořiště a loděnici v Cakli.

Ústí nad Orlicí je křižovatkou nových cyklostezek vybudovaných v letech 2007 – 2009. Na 40 km dlouhých unikátních cyklostezkách Vás čekají nevšední zážitky a bohaté sportovní vyžití. Vedou nádherným údolím řek Tiché Orlice a Třebovky do Chocně, Letohradu a České Třebové a jsou určeny pro cykloturistiku a in-line bruslení.

Podobně pestrá je i nabídka rekreace v okolí. Navštívit můžete zříceniny hradů Lanšperk, Žampach, Potštejn či Litice nad Orlicí, nebo zvolit kratší trasu podél kapliček Křížové cesty vedoucí na Andrlův chlum.

Mírové náměstí

Město Ústí nad Orlicí udržuje partnerské styky s pěti evropskými městy. Nejdéle spolupracuje se slovenským Popradem.  Ke vzájemnému poznávání a výměně zkušeností dochází také s polskou Bystřicí Kladskou či německými Ambergem a Neuköllnem. Pátým partnerským městem je italská Massa Martana.

Cena chaty

995.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář