Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu v Chocni

bytová jednotka 4+1

nedaleko centra

garáž a dílna

561 m2 pozemku

 

Popis nemovitosti

Rodinný dům v centru Chocně. Útulný dvoupatrový dům s udržovanou zahradou a uzavřeným dvorem.

 

Dům:

Dům je blízko náměstí (300 m) a obchodu Lidl (100 m). V přízemí je k dispozici vstupní chodba, kuchyň, jídelna, obývací pokoj, komora, průchozí koupelna a chodba se schodištěm.
První patro pak majitelům nabízí ložnici s velikým balkónem a dětský pokoj.
K domu náleží část, která dříve sloužila jako prodejna, nyní slouží k uskladnění věcí, garáž a dílna.
Dům má ještě malý sklep. Kotel je v jídelně. Podlahová krytina je lino, dlažba a koberec. Dveře jsou dřevěné a okna plastová.

 

Zahrada:

Stávající nájemnice dala spoustu sil, aby zahrada vypadala dobře. Najdete zde spoustu ovocných keřů, bylinek a okrasných rostlin. Ideální pro relax, odpočinek a dobrý pocit.

 

Technické údaje:

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

pudorys

pudorys1

pudorys2

Záběry z dronu

Obec Choceň

Město s 9 000 obyvateli leží v údolí podél břehů Tiché Orlice v podhůří Orlických hor. Říční údolí zde udivuje svou rozmanitostí, rozsáhlými nivními loukami v okolí, strmými opukovými skalami nad řekou či lesnatými kopci tyčícími se nad městem.

Na počátku 20. století měla Choceň téměř 5 500 obyvatel a řadu průmyslových podniků, např. přádelnu, tkalcovnu, výrobnu uzenářských nástrojů, továrnu na hasičské stříkačky, likéry a výrobu umělých květin. Po 2. světové válce se zde opět rozvinul textilní a také strojírenský průmysl, zejména výroba letadel a chladírenských vozů.

Choceň má rozsáhlé možnosti sportovního vyžití. K dispozici jsou velmi dobře vybavená sportoviště: stadion baseballu a softballu, krytý zimní stadion, koupaliště, volejbalový areál (hala, antukové kurty), tenisový areál (nafukovací hala, antukové kurty), víceúčelová hala s horolezeckou stěnou, fotbalový areál s travnatým hřištěm a hřištěm s umělým povrchem, atletická dráha s umělým povrchem a kurty na nohejbal.

Díky své poloze a dobré dopravní dostupnosti může Choceň sloužit jako východisko pro pěší i cykloturistické výlety do Orlických hor a Českomoravské vrchoviny. Stejně tak je vhodnou zastávkou při vodáckém putování po Tiché Orlici. Mezi turisticky atraktivní místa v okolí patří údolí Tiché Orlice s přírodním parkem Peliny, Bošínská obora se staletou doubravou, lipové aleje na Chlum a k poutnímu kostelu na Hemžích nebo nejvyšší šikmý most v ČR, který překlenuje skalní zářez po probouraném tunelu železniční trati.

 

Cena domu

5.500.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat, zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář