Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu ve Světlé u Hořiček

klidná část obce

6 obytných místností

2 nadzemní podlaží

zahrada 2851 m2

REZERVACE

Popis nemovitosti

Rodinný dům, který byl postaven v 1. polovině minulého století a je po částečně rekonstrukci. Nachází se v malé klidné vesničce Světlá u Hořiček, která je součástí obce Lhota pod Hořičkami.

Nemovitost o velikosti 5+1 se sklepem a půdou, kde je možná vestavba dalšího obytného prostoru. Vedle domu se rozprostírá zahrada, ovocný sad a venkovní posezení s pergolou.

V domě je rozvod ústředního topení s kotlem na tuhá paliva, elektroinstalace v mědi, přípojka plynu na pozemku a na zahradě studna s užitkovou vodou. Dům je napojen na obecní vodovod. Odpad je řešen septikem s přepadem do trativodu.

Zastavěná plocha a nádvoří je 230 m2, zahrada je 2621 m2, celková plocha pozemku je 2851 m2. Občanská vybavenost v nedalekém městě Česká Skalice a v obci Hořičky.

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto v rámci našich služeb zájemci rádi zajistíme zdarma výhodné financování.

Umíte si představit v této nemovitosti Váš nový domov? Pokud ano, těším se na Vás na prohlídce.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Videozáběry z dronu

Světlá (Lhota pod Hořičkami)

Světlá je malá vesnice, část obce Lhota pod Hořičkami v okrese Náchod. Nachází se asi 1,5 km severovýchodně od obce Lhota pod Hořičkami. V roce 2011 zde bylo 63 domů s 80 obyvateli.

Světlá leží v katastrálním území Světlá u Hořiček. Nadmořská výška osady je zhruba 350 m. Podél jižního okraje osady prochází silnice II/304, vedoucí z České Skalice do Úpice.

https://www.lhotapodhorickami.cz/

https://www.facebook.com/lhotapodhorickami/

Cena a kontakt

 

2.399.000,- Kč

(v případě více zájemců rozhoduje nejvýhodnější nabídka)

Příjďte se podívat, zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář