Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej dům Vysoké Mýto

dům k podnikání, sídlo společnosti

nedaleko centra města

přízemí 3. místnosti, sklad WC

1 patro 3 místnosti, 2x WC, kuchyň

2. patro 2 mistnosti

2008 kompletní rekonstrukce

PRODÁNO

Popis nemovitosti

3 největší přednosti tohoto domu :

  1. Nemovitost jako taková, velmi kvalitní zpracování do nejmenších detailů.
  2. Kousek od centra Vysokého Mýta.
  3. Široké využití, k podnikání i k bydlení.

Dům :

Tří podlažní rodinný dům kousek od centra. V současné době využívaný jako sídlo společnosti, ale po menších úpravách možnost využít i na kvalitní bydlení.  

Současný majitel v roce 2008 udělal kompletní rekonstrukci domu, a to nové podlahy, štuky, všechny inž, sítě, zateplení, izolace, střecha, rozvody tepla včetně nového kotle, klimatizace, venkovní elektrické předokenní rolety, vnitřní datová síť.

Dispozice :

Přízemí : 3 místnosti, šatna, sklad, WC

1.patro : 3 místnosti, 2 x WC, kuchyňka

2.patro : 2 místnosti

Technická data :

Vytápění domu je ústřední novým plynovým kotlem Wiessmann, 2 klimatizační jednotky, elektrické předokenní žaluzie. 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

půdorysy

1_np

 

2np

3np

Videozáběry z dronu

Vysoké Mýto je město ležící v okrese Ústí nad Orlicí, na řece Loučné. Je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších a šestým největším z měst Pardubického kraje. Městem prochází železniční trať 018 z Chocně do Litomyšle a silnice I/35 spojující Liberec s Mohelnicí. Ve Vysokém Mýtě žije přibližně 12 tisíc obyvatel.

Město začalo psát svou historii dávno před polovinou 13. století, kdy bylo založeno králem Přemyslem Otakarem II. jako jedno z obchodních středisek na hlavní spojnici Čech s Moravou. Do současnosti se z doby založení dochoval pravidelný půdorys s pravoúhlou sítí ulic a centrálním náměstím o rozměrech 130 x 150 metrů, které je téměř čtvercové a svou plochou patří k největším náměstím v Čechách. V historickém jádru města se dochovaly významné památky architektury, k nimž patří kostel svatého Vavřince, zvonice ze 16. století, renesanční hřbitovní kostel Nejsvětější Trojice, Pražská a Litomyšlská brána, věž Choceňské brány, radnice a budova bývalého okresního soudu. V hradebním opevnění se dochovaly Vodárenská a Klášterská bašta.

https://www.vysoke-myto.cz/

https://www.facebook.com/trailyvm

 

 

Panoramatická fotka

Cena domu

6.750.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat zvu, Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář