Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu s obchodem v Ostřetíně

bytová jednotka 4+1

fungující obchod a kadeřnictví

pozemek 1412 m2

udržovaná zahrada s krásnou pergolou

Popis nemovitosti

Rodinný dům s obchodem a kadeřnictvím na dobrém místě v obci Ostřetín, 4 km od Holic na silnici I/35.

Dům:

Dům se dělí na dvě části, komerční a nekomerční.
V přízemí domu se nachází prodejna se sklady, kadeřnictví, prádelna a toaleta. Do prodejny i do kadeřnictví je vchod vpředu, do obytné části je samostatný vchod ze strany, všechny místnosti jsou propojeny dveřmi. Po schodišti se dá jít do sklepa nebo do patra.
V patře se pak nachází bytová jednotka 4+1 a půda. Při vstupu do obytné části se vchází do chodby. Po pravé straně je hned koupelna s vanou, WC a umyvadlem, dále vedle koupelny je kuchyň a naproti němu je jídelna s postelí. Dále se vchází do obývacího pokoje, ze kterého se dá dostat do ložnice nebo do pokoje se saunou.

Zahrada:

Veliká dobře udržovaná zahrada nabízí majitelům skvělé místo pro relax. Na zahradě je přístřešek pro auto, krásná pergola s posezením, venkovní sprcha a vířivka. Dále spoustu pěkných keřů a stromů, skleník a spoustu volné plochy.

Technické údaje:

Na střeše domu je fotovoltanický systém o výkonu 9,9 kWp pro vlastní potřebu a ohřev teplé vody. Prodejna potravin je v místě velmi známá a pravidelně generuje zajímavý zisk.

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

pudorys

pudorys2 pudorys pudorys2 

Záběry z dronu

Fotovoltaika

1_dokumentace 2_popis 3_schema 4_schemafotovolt1

Půdorys a řez z projektu

Pudorys.[1]

Rez 

Obec Ostřetín

Obec Ostřetín se nachází v okrese Pardubice, ve Východolabské tabuli, přibližně 22 km východně od krajského města Pardubice a 4 km jihovýchodně od města Holice. Skládá se ze dvou místních částí – Ostřetína a Vysoké u Holic, jimiž prochází silnice I/35. Žije zde 914 obyvatel.

Pamětihodnosti:

www.ostretin.cz

Cena za nemovitost

12.500.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat, zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář