Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu v Písečné

velká kovářská dílna

celková plocha pozemku 2031 m2

rekonstrukce roku 2016

krásné místo s potůčkem

 

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji dům s vlastní kovářskou dílnou a pozemkem s celkovou plochou 2031 m2 (454 m2 dům a 1577 m2 zahrada) v obci Písečná nedaleko měst Žamberk a Letohrad. Dům je v osobním vlastnictví, proto zájemci v rámci našich služeb rádi nabídneme výhodné financování.

Dispozice domu:
1. NP: velká obytná místnost s kuchyňkou s kuchyňskou linkou, koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, samostatné WC, garáž, veliká kovářská dílna, chodba a zádveří
2. NP: tři obytné pokoje, koupelna a chodba, vše v započaté rekonstrukci, a nezabydlené půdní prostory.
Nebytovou částí domu je sklep a velká stodola.

Dům z roku 1920 byl roku 2016 zrekonstruován. Předmětem rekonstrukce bylo patro, zateplení střechy, nové rozvody 1. NP (voda, odpad, podlahy, okna). Střecha je sedlová, pokrytá pálenými taškami. V domě je elektřina 230/400, obecní vodovod a kanalizace, topení je ústřední na kombinovaný elektro kotel a na kotel na pevná paliva. Podlahy jsou lino a dlažba, v garáži a kovárně je beton. Okna jsou plastová. Na pozemku se nachází vlastní studna.

Jedná se o krásné klidné místo na bydlení s podnikáním tak i k rekreaci.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

pudorys pudorys1 pudorys2

Záběry z dronu

Obec Písečná

Obec Písečná se nachází v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Leží v malebné poloze Žamberské pahorkatiny při potoce Potočnice, asi 5 km na jih od města Žamberk. Je zde rybník Šušek, známý pověsti o potopeném mlýně. Žije zde 571 obyvatel.

V sezóně je zde v provozu venkovní koupaliště. Jinak zde je také hřiště pro děti, kostel, work-out hřiště, tenisové a fotbalové hřiště, hospůdka Růženka a Skate park. Obec provozuje mateřskou a základní školu. Obec je známá mimo jiné také tím, že nepovolila na svém území výstavbu satelitního městečka. Žije zde se svou rodinou spisovatelka a malířka Karolína Černohousová, která napsala například knihu Kamarádi nad zlato a spolupracuje na dalších knihách.

www.pisecnauzamberka.cz

Cena domu

6.900.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat, zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář