Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu ve Svařeni u Vysokého Mýta

krásné místo na okraji obce

2 obytné místnosti,

pozemek 1051 m2

garáž, stodola

 

Popis nemovitosti

Rodinný dům na klidném místě vesnice Svařeň u Vysokého Mýta z roku 1965. V domě proběhla částečná rekonstrukce pro zobytnění, dělaly se nové podlahy.

 

Dům:

Dům se nachází na kraji vesnice Svařeň v okolí zeleně.
V přízemním domě je k dispozici vstupní veranda, ze které vede vstup na samostatné WC, nebo do chodby. Chodbou se dále dostanete do obývacího pokoje a kuchyně, tyto dva pokoje mají i dveře mezi sebou. Z kuchyně je pak vchod do spíže a koupelny s vanou. Podlahová krytina je lino a dlažba. Dveře a okna jsou dřevěná.
Dům má velké půdní prostory, kde je možnost půdní vestavby. Střecha je sedlová z pálených tašek.
K domu náleží samostatná garáž, stodola a 2 chlévy.

 

Zahrada:

Na zahradě jsou ovocné stromy. Svými rozměry může novým majitelům nabídnout spoustu krásné plochy pro odpočinek nebo pro zchlazení se v bazéně.
K domu vede společná cesta pro sousední dům. Na konci pozemku je ještě jedna společná příjezdová cesta z druhé strany objektu.

 

Technické údaje:

Plocha pozemku: 1.051 m2
Zastavěná plocha: 202 m2
Plocha zahrady: 849 m2
Další části: Garáž, stodola a 2 chlévy
Počet NP: 1 + neobydlená půda
Voda: vodovod
Elektroinstalace: 230/400 V
Odpad: jímka
Stav objektu: dobrý

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

pudorys pudorys1 pudorys2

Záběry z dronu

Pozemky

geometricky_plan

Půdorys, řez a situace

Pudorys rez Situace  

Obec Svařeň

Svařeň je vesnice, část města Vysoké Mýto v okrese Ústí nad Orlicí. Nachází se asi 5 km na jihozápad od Vysokého Mýta. V roce 2009 zde bylo evidováno 55 adres. V roce 2001 zde trvale žilo 91 obyvatel.

Pamětihodnosti:

Cena za nemovitost

2.490.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat, zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář