Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu ve Výprachticích

okrajová část obce

bytová jednotka 3 + 1

garáž, sklep a obytné podkroví

pozemek 1.685 m2

REZERVACE

Popis nemovitosti

Samostatný rodinný dům v obci Výprachtice jen 8 km od Jablonného nad Orlicí, 11 km od Lanškrouna a 4 km od SKI areálu Čenkovice. Dům se nachází na slunném pozemku, který svému majiteli poskytuje unikátní kombinaci krásného výhledu do údolí a absolutního soukromí za domem. Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto zájemci nabízíme v rámci našich služeb zajištění výhodného financování.

V roce 2007 proběhla rozsáhlá rekonstrukce: nové podlahy, stropy, okna, rozvody vody a elektřiny, topení, nástavba patra, podřezané obvodové zdivo.

Dispozice:

Přízemí - bytová jednotka 3 + 1, koupelna, WC, chodba, dílna, garáž, sklep

1. patro – Je připraveno na vestavbu dalších místností.

Technická data:

Dům je vytápěn ústředním kotlem na dřevoplyn. Elektřina 230/400 V, pitná voda z vrtané studny, obecní voda přivedena do domu, odpad je řešen jímkou.

K domu bude možné připojit i podíl na parcele o výměře 243 m2 hned u hlavní silnice, a to jako parkoviště. A další možnost rozšíření pozemku o 2.131 m2 a to koupením vedlejších pozemků, které se prodávají samostatně vice na www.pozemekvyprachtice.cz

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Videozáběry z dronu

Půdorysy, řez a pohledy

pudorys_1puda_1

rez_1

pohled_1

pohled_2

PENB

0001

 

0002

Studna

0001_1.[1]

Výprachtice

Výprachtice jsou podorlickou obcí, nacházející se v okrese Ústí nad Orlicí. Nejbližším městem je osm kilometrů vzdálené Jablonné nad Orlicí, tradičním spádovým městem je však pro obyvatele Výprachtic, již desítky let, deset kilometrů vzdálený Lanškroun. Žije zde 959 obyvatel. Výprachtice jsou poprvé zmiňovány roku 1304 v donační listině Václava II., kterou se vlastníkem celého Lanškrounska stal Zbraslavský klášter. Zmíněny jsou pod jménem Wiprechtsdorf, což zřejmě odkazuje na lokátora, který zde prováděl kolonizaci.

www.obec-vyprachtice.cz

V Zimě lyžování jen 5 km od domu

ve Skiareálu Čenkovice


Čenkovice jsou malebné horské středisko v romantickém údolí pod Bukovou horou, na rozhraní Orlických hor, Jeseníků a Králického Sněžníku. Najdete zde ubytování v hotelu, penzionech, v horských chatách, chalupách a také ubytování v roubenkách a srubech. Celé Orlické hory, zejména však Čenkovice, jsou v létě výchozím bodem pro rozmanité výlety.

V zimě nabízí skiareál Čenkovice 65 km běžeckých tratí, 5 sjezdovek (včetně 2 s nočním lyžováním) a snowpark. Skiareál Čenkovice je jeden z největších lyžařský areálů v Pardubickém kraji a řadí se mezi 5 skiareálů v České Republice s nejčistším ovzduším. Z ubytovacích zařízení, která nabízíme, se lehce dostanete i do SKI parku Červená Voda, který je propojen dvěma cestami se SKI Čenkovice. Více na www.skicenkovice.cz

ski_cenkovice

 

O Skiareálu Buková hora

Jsme moderní a stále se rozvíjející horský areál, který svými parametry dosahuje alpské úrovně. Skibukovka totiž spojuje 5 sjezdových tratí, které vedou na Bukovou horu z tradičního střediska Čenkovice a z mladého moderního areálu Červené Vody. Ten vám nabídne dvě nejdelší sjezdové tratě Orlických hor a nejmodernější čtyřsedačkovou lanovkou, která jako jedna z mála v České republice poskytuje komfort v podobě vyhřívaných sedaček. Sedačky jsou navíc kryté „bublinou“ chránící lyžaře a snowboardisty při méně příznivém počasí. Více na www.skibukovka.cz

 

V létě cyklo stezka jen 7 km od domu

Singltrek Suchák

Singltrek Suchák je síť stezek Singltrek o délce přibližně 22 km umístěná do svahů Suchého vrchu. Na stezky se nastupuje na parkovišti na Červenovodském sedle. 

Stezku si užije každý cyklista, od malých dětí po po zdatné a zkušené terénní cyklisty.

Singltrek Suchák je společným projektem Sdružení obcí Orlicko, expertů Singltrek a Lesů ČR, s.p. Přijeďte si vyzkoušet nekonečné zábavné sjezdy v krásném přírodním prostředí a strávit svůj volný čas na Orlicku. Více na https://suchak.singltrek.cz/

singl_trek

Cena domu

3.300.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat, zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář