Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej dům Makov

velký rodinný dům

bytová jednotka 5+1

v 1. patře 4. obytné místnosti

rekonstrukce v roce 2021

tepelné čerpadlo

REZERVACE

https://st.depositphotos.com/1637332/2929/v/950/depositphotos_29298565-stock-illustration-button-down-arrow-pointer.jpg

Popis nemovitosti

Velký rodinný dům v obci Makov jen 10 km od Litomyšle a 14 km od Vysokého Mýta v poblíž centru obce. Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto zájemci nabízíme v rámci našich služeb zajištění výhodného financování.

V roce 2021 proběhla rozsáhlá rekonstrukce – tepelné čerpadlo, okna, podlahy, dveře, kuchyň, topení, radiátory, nové rozvody vody, elektřiny a odpadu.

V kuchyni na míru je sklokeramická deska, vestavná trouba, myčka a digestoř vše zn. Elektrolux.

 Dispozice :

přízemí - bytová jednotka 5+1, koupelna, WC, chodba, dílna, garáž.

1. patro – 4 obytné místnosti, lodžie, terasa, velká půda.

 Technická data :

Vytápění domu je ústřední tepelným čerpadlem AWC V6 6-19 kW R32 Monobloc. Elektřina 230/400V, obení voda, odpad je řešen septikem. 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Projektová dokumentace

1_np

2_np

pohledy rezy

Tepelné čerpadlo

tc_1_str

tc_2_str

Videozáběry z dronu

Obec Makov

 Obec Makov se rozkládá na úpatí Českomoravské vrchoviny 10 km západně od Litomyšle. Leží v nadmořské výšce 430.

První písemná zpráva o Makovu je z roku 1349. Počátky Makova však sahají do konce 1. tisíciletí, jak napovídá jeho jméno, odvozené od planého máku. Jména odvozená od přírodních názvů patří totiž k nejstarším. Důkazem může být nález kamenné sekery a rytířské ostruhy.

 

 
 
 V roce 1999 byl zhotoven nový krov a střecha, opravena omítka a provedena nová fasáda. Makovský kostel patří také k nemnoha stavbám, které se mohou pochlubit obrazem od Mikoláše Alše.

V obci se nachází mateřská škola, základní škola pro 1. až 3. třídu, Sokolovna (kulturní dům), Hasičský dům se společenskou místností, prodejna smíšeného zboží a pohostinství poskytující základní občerstvení, prodejna VARI - malá zemědělská a zahradní technika. Obcí Makov prochází neznačená cykloturistická trasa z Růžového paloučku do Toulovcových maštalí.

panorama foto

Cena domu

4.200.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat zvu, Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář