Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej kempu Eldorádo Litice

12 chatek

fungující kemp

vlastní pozemek 7400 m2

restaurace s domácí kuchyní

Popis nemovitosti

Sníte o kousku panenské přírody? O místě, kde máte řeku i les na dosah a od civilizace Vás dělí jen několik minut po přístupové cestě, která Vás zavede přímo do srdce kaňonu řeky Orlice?

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím fungující kemp Eldorado na konci obce Litice. Kemp na břehu řeky, je obklopený krásnou přírodou a řadou kulturních a historických památek.

Kemp se rozkládá na ploše 7400m2. Součástí kempu je restaurace s terasou a venkovním posezením, nabízející domácí kuchyni a nápoje.
V prostoru kempu se nachází 12 dvou až čtyř lůžkových chatek a nově zrekonstruované sociální zařízení. Na travnaté ploše o velikosti 2000m2 je 20 přípojek pro karavany a dostatek místa pro stany a parkování. Je zde možnost rozdělat oheň na několika ohništích.

Areál je napojen na místní vodovod a všechny chatky mají přívod elektřiny. Odpady jsou řešeny čističkou odpadních vod. Pokrytí wifi je v celém areálu.
Celý areál kempu je ve velmi dobrém stavu, je udržovaný a upravený.
Hlavní provozní sezona je zde od začátku května do konce října.

Poloha kempu nabízí milovníkům přírody dostatek outdoorových aktivit. Je zde možnost rybaření, v sezoně sběru hub a dostatek cílů pro pěší i cyklo turistiku. Pravidelně se zde pořádají akce jako je např. Pochod přes tři hrady, motosrazy, setkání hvězdářů a nebo svatby a rodinné oslavy. Ubytování v kempu a jeho výbornou kuchyni využívají také hojně vodáci.
Z kempu jsou dostupné hrady Litice, Potštejn a Žampach. Rodiny s dětmi ocení farmu se zvířátky v Liticích. Dojez do Orlických hor je do půl hodiny.

Poloha kempu - GPS: N50°5'6", E16°21'16"
Dobrá dostupnost po místní komunikaci z obce Litice a nebo z vlakové zastávky Litice.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Videozáběry z dronu

 

Kontakt a cena

Cena kempu 8.890.000,- Kč

v případě více zájemců rozhoduje nejvýhodnější nabídka

 

Prodej zajišťuje

foto_na_internet  

Mgr. Ivana Hejtmánková

tel. 720 292 447

e-mail : hejtmankova@pohoda-rk.cz

Kontaktní formulář