Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+kk v Praze

Horní Měcholupy

 

bytová jednotka 3+kk

výměra bytu 70 m2

 lodžie a sklep

cca 1 km od parku Hostivař

Popis nemovitosti

Byt o velikosti 3+kk o celkové výměře cca 70 m2 se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží zatepleného panelového domu v klidné části Prahy 10, ulice Janovská.

Byt je v družstevním vlastnictví, se splacenou anuitou a s možností okamžitého převodu do osobního vlastnictví. Zájemcům v rámci našich služeb nabízíme výhodné financování vytvořené na míru pro tento byt.

Byt je tvořen ze tří obytných místností, z toho jednou větší s kuchyňským koutem, dále koupelnou s vanou, samostatným WC, vstupní chodbou, zasklenou lodžií a sklepem. Podlahovou krytinou je dlažba, lino a koberec. V ložnici je vstup na lodžii. V bytě jsou již plastová okna.

Do sklepa v suterénu se dá dostat výtahem díky speciálnímu klíči.

Byt disponuje soukromím, klidem a zelení. Lokalita bytu je výborná, vše potřebné, jako Albert, Česká spořitelna, Česká pošta, KIK, v docházkové vzdálenosti. Nemovitost se nachází ve městě s dobrou občanskou vybaveností a dopravním spojením. 200 m autobusová zastávka, 600 m vlaková zastávka, 3 km metro Háje, 300 m Kaufland a 1,2 km lesopark Hostivaŕ s vodní nadrží Hostivař. 800 m od domu je poliklinika a obvodní lékaři pro dospělé i pro děti, domov pro seniory se střediskem lékařů a lékárnou a obvodním lékařem, který se nachází 200 m od domu.

V roce 2010 proběhla rekonstrukce domu ve formě zateplování a plastová okna. V roce 2014 se dělaly nové stoupačky a v roce 2016 balkóny.

Měsíční rozpis jednotlivých plateb bytu:

804,- fond oprav

400,- plyn

500,- elektřina

3.500,- celkem náklady na bydlení

Byt je po zaplacení okamžitě k dispozici.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

pudorys pudorys1 pudorys2

Záběry z dronu

Evidenční list nájemného

evidencni_list

PENB

278181752_492658295893585_2074127676747389386_n

Město Praha

Praha je hlavní město a současně největší město Česka, zároveň je 14. největším městem Evropské unie. Leží mírně na sever od středu Čech na řece Vltavě, uvnitř Středočeského kraje, jehož je správním centrem, ale není jeho součástí, jelikož je podle zákona č. 347/1997 Sb. samostatným samosprávným celkemJe sídlem velké části státních institucí a množství dalších organizací a firem. Sídlí zde prezident republikyparlamentvláda, ústřední státní orgány a jeden ze dvou vrchních soudů. Mimoto je Praha sídlem řady dalších úřadů, jak ústředních, tak i územních samosprávných celků; sídlí zde též ústředí většiny politických stran, hnutí a iniciativ a centrály téměř všech církví, náboženských a dalších sdružení s celorepublikovou působností registrovaných v ČR.

Do dnešní podoby se Praha vyvíjela jedenáct století. Coby historická metropole byla hlavním městem Českého knížectvíČeského království a sídelním městem císařů Svaté říše římské. Město hrálo významnou roli v české a protestantské reformaci, ve třicetileté válce a v dějinách 20. století jako hlavní město Československa, a to jak během obou světových válek, tak v poválečné komunistické éře. Praha je domovem řady slavných kulturních atrakcí, z nichž mnohé přežily zničující období Evropy 20. století. Mezi hlavní atrakce patří Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí s Pražským orlojem, Josefov, Petřín a Vyšehrad. Od roku 1992 je historické centrum Prahy zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Praha se rozkládá na území 496 km² a žije zde okolo 1,3 milionu obyvatel, v pražské metropolitní oblasti žije zhruba 2,1 milionu obyvatel.

Praha je vysoce ekonomicky vyspělým a bohatým regionem s vysokou životní úrovní, přičemž tímto vyniká nejen nad české, ale i nad evropské standardy. V roce 2019 z indexu kvality života vyplynulo, že Praha má druhou nejlepší kvalitu života v Česku. Podle statistik Eurostatu je devátým nejbohatším regionem v Evropě. HDP na obyvatele v Praze dosahuje 171 % průměru celé Evropské unie (HDP na obyvatele Česka dosahuje pouze 80 %). V Praze sídlí celkem 12 univerzit (vysokých škol univerzitního typu).

Praha je také všeobecně považována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Historické centrum města s jedinečným panoramatem Pražského hradu, největšího hradního komplexu na světě, je památkovou rezervací UNESCO. Právě historické jádro města a mnohé památky přilákají ročně miliony turistů ze zemí celého světa. V roce 2017 navštívilo Prahu 8,5 milionu turistů, byla tak pátým nejnavštěvovanějším městem Evropy, po LondýněPařížiIstanbulu a Římu.

www.praha.cz

www.praha.eu/jnp

wikipedia.org/wiki/Praha

Cena bytu

5.950.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat, zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář