Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej stavebního pozemku v Řevnicích

pozemek 1594 m2

unikátní místo

všechny inženýrské sítě

20 min do Prahy

Popis nemovitosti

Představujeme Vám unikátní pozemek o velikosti 1594 m2 pro výstavbu rodinného domu. Součástí je i stavební povolení pro RD se samostatně stojící garáží. Pozemek s výhledem do údolí řeky Berounky je situován v klidné části města Řevnice, v ulici Pod Vrážkou, na konci vilové zástavby.

Pozemek má tvar lichoběžníku o délce stran 32, 43 a 51 m, nachází se v mírném jihovýchodním svahu. V okolí domu je již dokončená zástavba rodinných domů. Na pozemku je zajištěno napojení na veškeré důležité inženýrské sítě - elektřina, voda, kanalizace, plyn. Dále vydané povolení ke zřízení vrtu / studny. Přístup k pozemku je po asfaltové silnici. Zastavitelnost pozemku je dle územního plánu 35% zastavěné plochy k celkové výměře pozemku a výšková hladina stavby je 9 metrů.

Obec Řevnice se nachází přibližně 10 km jihozápadně od okraje Prahy a 25 km od centra Prahy. Obec je občansky plně vybavena, nachází se zde škola, školka, úřady, služby, obchody, sportoviště, atd. U sportovišť je třeba zmínit LTC Řevnice, tenisový klub Martiny Navrátilové. Obec leží nad řekou Berounkou na okraji přírodní rezervace Český kras. Obcí vede jedna z hlavních železničních tratí na Prahu, vlakem se tedy do centra prahy dostanete za 30 minut. Při volbě auta dojedete všude rychle, díky blízké dálnici D4.

V blízkosti se nachází spoustu zajímavých míst, např.: Státní hrad Karlštejn vzdálený 9 km i s Golfovým Resortem Karlštejn, lomy Velká a Malá Amerika, zámek Mníšek pod Brdy a pro milovníky akcí se v Dobřichovicích konají vinařské slavnosti a další.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Pozemek z katastru

cernobily_katastr ortofoto_katastr

foto_z_dronu

Záběry z dronu

Projekt rodinného domu

Disponujeme projektovou dokumentací, na kterou se po zažádání můžete podívat na prohlídce. Pohledy rodinného domu pro představu:

 pohledy2

 pohledy1

 pohled

Řevnice a zajímavá místa v okolí

Řevnice jsou město v okresu Praha-západ ležící asi 10 km jihozápadně od okraje Prahy na řece Berounce. Žije zde přibližně 3 600 obyvatel. Pro svou polohu v blízkosti brdských Hřebenů a dobré spojení s Prahou a Berounem po železnici byly Řevnice již od počátku 20. století vyhledávaným sídelním místem. Řevnice jsou východiskem značených turistických cest na brdské Hřebeny. Řevnický Okrašlovací spolek ve spolupráci s Klubem českých turistů se přičinil o zprovoznění značené cesty z Řevnic na Skalku a na Babku, která byla první turisticky značenou cestu v Brdech (1889).Turistické průvodce věnované Řevnicím a okolí vznikly už v první polovině 20. století: v roce 1905 vydal Okrašlovací spolek knihu Stanislava Reiniše Průvodce po Řevnicích a na Skalku, další průvodce napsal Josef Václav Bohuslav, jeden z předsedů řevnického Okrašlovacího spolku: 33 výlety a procházky z Řevnic (1912) a  Řevnice jako letovisko a turistická brána brdská (1930).

 

 

Stránky hradu Karlštejn 

U hradu je i Golfové hřiště a naučná stezka okolo Karlštejna, což jsou velice krásné turistické trasy

dji_0609

 

Stránky Golfového Resortu

Pro milovníky golfu se zde nachází golfový resort, který patří mezi nejkrásnější golfové hřiště v Evropě.

 

Stránky Velké Ameriky

Další zajímavé místo je tento lom u Karlštejna. Přezdívá se "český Grand Canyon" a byly zde natáčeny scény do filmu Limonádový Joe a Akumulátor.

dji_0614

 

Stránky zámku Mníšek

Zámek je chráněn jako kulturní památka a přístupný veřejnosti. Okolo zámku vede trasa Naučné stezky Mníšek pod Brdy.

 

Stránky lesního divadla

Unikátní přírodní scéna, ve středních Čechách ojedinělé.

Cena za nemovitost

15.940.000,- Kč

(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Příjďte se podívat, zvu Vás na prohlídku.

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář