Prodej bytu Vysoké Mýto

zděný byt 1+1

podlahová plocha 40 m2

v osobním vlastnictví

 

cena 1.675.000,-Kč

 

Přijďte se podívat...!

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám zděný byt o velikosti 1+1 se nachází v 4. NP. bytového domu, na konci sídliště Družba ve Vysokém Mýtě.

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto Vám rádi zajistíme výhodné financování, kolaudace bytu v roce 2000. Byt má výměru 40 m2 a tvoří ho jedna obytná místnosti, dále kuchyň s jídelním prostorem a kuchyňská linka s elektrickým sporákem. Součástí bytu je dále zděná koupelna se sprchovým koutem, WC, prostorná chodba s vestavěnou sítí. V roce 2018 nová kuchyň a v roce 2015 rekonstrukce koupelny. V bytě jsou nové bezpečnostní dveře.

Nebytovým prostorem je sklep, společná kolárna a sušárna prádla v suterénu domu. Stav bytu i domu je velmi dobrý.

Předností bytu jsou nízké provozní měsíční náklady, platba včetně fondu oprav je do 2.650,- měsíčně. U Domu je samostatné parkoviště a za domem je dětské hřiště. V nejbližším okolí vše potřebné ke spokojenému bydlení, škola, školka, obchody - vše v docházkové vzdálenosti.

Dům je ve městě s veškerou občanskou vybaveností a dobrým dopravním spojením. V případě zájmu o nezávaznou prohlídku mi neváhejte zavolat.

Těším se nasetkání s Vámi

Michal Hrdina

 

 

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontakt

 Michal HRDINA

   608233027

hrdina@pohoda-rk.cz

nebo mi napište na kontaktní formulář níže

  

Realitní kancelář POHODA

Nám. Přemysla Otakara II. č.p. 190

(budova České spořitelny)

56601 Vysoké Mýto

 

Všechny aktuální zakázky najdete na: 

www.pohoda-rk.cz

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář