Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům Vysoké Mýto

rodinný dům v centru města

300 m od náměstí

bytová jednotka 5+1

vypracovaný projekt na 3 bytové jednotky

obrovský investiční potenciál

 

REZERVACE

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dům v osobním vlastnictví, situovaný v centru města Vysoké Mýto (pouhých 300 m od náměstí Přemysla Otakara II). Dům je vhodný jak pro bydlení, tak podnikání, příp. možné řešit kombinací obojího.

Součástí nabídky je také projektová dokumentace s možností využití nabízených prostor, kde jsou navrženy tři bytové jednotky.

Konkrétní dispozice jednotlivých pater je následující: 1) přízemí tvořeno vstupní chodbou a dvěma obytnými místnostmi; 2) 1.NP tvořeno bytovou jednotkou o třech místnostech; 3) 2. NP tvořeno půdním prostorem, na který se vchází prosklenou pavlačí; 4) dvorek s menší stavbou. Dům je podsklepen.

V r. 2010 proběhla rekonstrukce střechy. Co se týče inženýrských sítí, pak je v domě elektřina 230V, obecní voda a septik s přepadem do obecní kanalizace. Topení je ústřední na plynový kotel. Celková výměra pozemku činí 249 m2.

K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracován energetický štítek dle novely zákona 406/2000, a tedy je nemovitost do doby jeho předložení inzerována v energetické třídě G.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost, vlakové a autobusové nádraží ve vzdálenosti do 1 km. V blízkosti domu se také nachází krásný park. Město nabízí množství společenského vyžití. Součástí nabídky je také finanční poradenství týkající se financování předmětné nemovitosti.

Tento dům má obrovský investiční potenciál a prodává se za cenu jednoho bytu 3+1.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

videozáběry z dronu

Cena domu

 

3.590.000,- Kč

Michal Hrdina

V realitách jsem od roku 2001. V roce 2005 jsem založil realitní kancelář POHODA s tím, že chci vybudovat seriózní a profesionální firmu. Za dobu působení naší kanceláře jsme si vybudovali dobré jméno a stálou klientelu. Stále častěji se na nás obracejí další zájemci na doporučení našich spokojených klientů, což svědčí o profesionalitě a osobním přístupu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů.

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články o naší práci. Věřím, že Vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej své nemovitosti zvolíte tu správnou cestu.

Mým cílem jste Vy - spokojení klienti!

 Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy nebo v kanceláři a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Michal Hrdina


Michal Hrdina

Kontaktní formulář